دستگاه حفاری کرگیری بنزینی

اکنون دستگاه‌های کرگیری با موتورهای پیشرفته و مکانیزم قوی برای انواع حفاری استفاده می‌شوند. دستگاه کرگیری بنزینی یکی از انواع دستگاه‌های کرگیری می‌باشد که موتور بنزین سوز دارد.

قیمت دستگاه حفاری راسول

محصولات و تجهیزات حفاری به علت کاربرد اختصاصی در صنعت و معدن، متقاضیان و عرضه‌کنندگان خاص خود را دارند. در واقع عملیات حفاری و یا کرگیری از سری فعالیت‌هایی هستند که باید توسط متخصص با دستگاه‌های ویژه انجام شوند.

دستگاه کرگیری دستی

دستگاه کرگیری معمولا جهت برش، ایجاد حفره و نمونه برداری از اعماق زمین استفاده می‌شود. برندهای زیادی تولید دستگاه کرگیری دستی را بر عهده گرفتند؛

تجهیزات حفاری چاه نفت

حفاری چاه نفت در عمل به معنای عملیات حفر و ایجاد حفره تا رسیدن به ذخایر زیرزمینی مانند نفت می‌باشد. این فرایند توسط تجهیزات حفاری چاه نفت در خشکی‌ها و دریاها انجام می‌شود.

دستگاه کرگیری سنگ

دستگاه کرگیری سنگ یکی از تجهیزات صنعتی مهم در عملیات گودبرداری و نمونه‌برداری عمرانی است. با دستگاه کرگیری سنگ میتوانیم نمونه‌های میله‌ای از عمق خاک و سنگ به دست آوریم.

دستگاه کرگیری معدن

از دستگاه کرگیری معدن برای ایجاد برش و نمونه گیری از سنگ‌ها و دیگر مواد جامد معدن استفاده می‌کنیم. دستگاه کرگیری معدن سایز‌های مختلفی دارد. از کوچک و قابل حمل توسط هر فرد گرفته تا دستگاه کرگیری معدن بزرگ؛ که آن را باید با ماشین‌های مخصوص اداره راه‌سازی حمل کرد.

دستگاه کرگیری هیلتی

دستگاه کرگیری هیلتی یک ابزار بسیار قوی برای مغزگیری و برش در مصالح است که در عمران نقش محسوسی دارد. مصالح مختلفی مانند بتن، آسفالت، سنگ، کاشی، آجر و دیگر مواد جامد را برش می‌‌دهد.

حفاری با راسول

ما برای کشف و استخراج از معادن نیاز به انجام عملیات‌های حفاری داریم. برای این کار از ابزار‌های مختلفی استفاده می‌کنیم؛ که یکی از کاربردی ترین دستگاه‌ها، دستگاه حفاری با راسول است.