• ماموریت-و-چشم-انداز

ارزش ها

صداقت

با همه افراد به طور منصفانه و صادقانه رفتار می‌کنیم و از همه مقررات و سیاست‌های داخلی حاکم بر حوزه تولید و طراحی ماشین آلات و تجهیزات حفاری ، تبعیت می‌نماییم.

مشتری مداری

مشتریانمان را در قلب کسب و کار خود قرار می‌دهیم. پیش بینی اولویت‌های مشتریان و فراتر رفتن از انتظارات آن‌ها و پاسخگویی به آن را، در کمترین زمان ممکن وظیفه خود می‌دانیم.

کار تیمی

همه کارکنان مجموعه آرمیکو، همانند یک تیم همکاری می‌کنند. افراد مستعد و خلاق را گرامی میداریم و از آن‌ها حمایت می‌کنیم تا به اندازه توانمندی و قابلیت‌هایشان، در کارها مشارکت نمایند.

تعالی

ما به دنبال بالاترین کیفیت هستیم و برای بهبود مستمر، در هر آنچه انجام می‌دهیم، کوشش می‌نماییم. در مجموعه آرمیکو راه حل‌های جدیدی برای مشکلات پیدا می‌کنیم و آنچه انجام می‌دهیم و چگونگی انجام آن را در راستای عدالت، تنوع، اعتماد و احترام متقابل مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.

ماموریت

به عنوان یک شرکت تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات حفاری، متعهد شده‌ایم که منابع خود را جهت توسعه محصولات و خدماتی که نیاز‌های مشتریان ما را مخاطب قرار می‌دهند، به کارگیریم. همچنین ما فرهنگ سازمانی که صداقت، تنوع، نوآوری، کارآفرینی و تعالی را ارج می‌نهد، ارتقا می‌دهیم.

چشم انداز

فراهم نمودن محصولات و خدمات حفاری، بدون در نظر گرفتن کیفیت، کافی نیست. ما از اینكه کسب و کارمان با تكاملی پویا و برنامه‌ریزی شده، به سوی اثربخشی و کارایی بیشتر پیشروی کند، اطمینان حاصل می‌کنیم. همزمان ما متعهد به ارزیابی مداوم تغییرات در محیط خود هستیم تا برای آینده آماده شویم.

ما قصد داریم اولین تولیدکننده ماشین آلات و تجهیزات حفاری در منطقه و دنیا باشیم.